Potřebujete rychlé dodání stožárů - jsme tu pro Vás!

Poradenství ohledně vlajkových stožárů: Oldřich Mráz +420 731 811 811 nebo emailem: stozary@vlajky24.cz

Vlajkové stožáry nabízíme ve 3 provedeních - hliníkové segmentové stožáry, sklolaminátové stožáry či mobilní stožáry.

Stožáry vlajek hliníkové segmentové - více v kategorii hliníkové segmentové stožáry vlajek. Jedná se o stožáry složené z několika segmentů, jednoduché na instalaci, přepravu a manipulaci.

Stožáry vlajek sklolaminátové - více v kategorii sklolaminátové stožáry vlajek. Jedná se o kvalitní stožáry kónické, standarně dodávané v bílé barvě.

Stožáry vlajek přenosné - více v kategorii mobilní vlajkové stožáry. V této kategorii Vám nabízíme tři typy stožárů, které jsou mobilní, lehce manipulovatelné a dají se využít na různých místech a na výběr máte z několika druhů patek.

Náhradní díly ke stožárům k námi nabízeným vlajkovým stožárům naleznete zde: náhradní díly.

Dopravné stožárů:

Dopravné stožárů provádí firma Top Trans, nikoliv Česká pošta nebo PPL. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru a počtu kusů. Bližší informace naleznete jednotlivých kategoriích stožárů. Množstevní slevy na vyžádání (manager@vlajky.eu). Nabízíme nejlepší stožáry v ČR v poměru kvalita a cena!

UPOZORNĚNÍ:

Námi nabízené hliníkové segmentové stožáry jsou vyrobeny v EU z kvalitních rour od výrobce s více jak 20 letou praxí a desetitisíci spokojených klientů.