Vyšívané vlajky

Vyšívané vlajky

RUČNÍ ČI STROJOVÁ VÝROBA VYŠÍVANÝCH VLAJEK:

Kromě běžné strojové výroby, dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka, kterého zajímá špičková ruční práce. Nabízíme výrobu vlajek, které mohou vznikat i více než jeden měsíc a přesto se na nich každý den intenzivně pracuje.

Každá taková vlajka je ryzím uměleckým dílem a nikdo jiný nemůže vlastnit přesně stejnou. Dle přání zákazníka zhotovíme profesionální návrh nové vlajky, případně vytvoříme repliku dle předlohy. Je pochopitelné, že takovéto výrobky patří do vyšší cenové kategorie, přesto o ně zájem klientů pozvolna roste. Slavnostní vyšívaná vlajka reprezentuje svého majitele při různých jednáních, společenských setkáních, soutěžích místních i mezinárodních. Například vyšívané hasičské vlajky jsou chloubou každého hasičského sboru, který vlajku i po několik generací pečlivě uchovává a při soutěžích se s ní hrdě prezentuje. Obvyklá je výroba městských i obecních vlajek, mnoho vyšívaných nejen hasičských vlajek, ale i sokolských, včelařských, baráčnických, hornických, vojenských, policejních, mysliveckých. Zhotovujeme však i vlajky firemní, cechovní, spolkové případně i rodinné (například erbové). K vlajkám nejvyšší kvality patří stejně kvalitní žerdě. I ty pro své zákazníky dokážeme vyrobit na míru, přesně dle zadání.

Pamětní a smuteční stuhy

Nabízíme také nádherné pamětní či smuteční stuhy, které jsou opět vyvedeny v prvotřídní kvalitě. Při jejich výrobě používáme jako podkladové materiály samet, vlajkový rips, satén nebo materiál dle výběru. Tvary stuh a jejich dozdobení závisí čistě na přání zákazníka.

Pro více informací či nezávaznou kalkulaci ceny napište na: ondrej.kos@vlajky.eu

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.