Firemní vlajky

Firemní vlajky - Reklamní vlajky Vám zhotovíme na ty nejlepší dostupné materiály a to v rozměrech dle Vašeho přání. Vyrábíme jak malé firemní stolní vlaječky, tak velké vlajky! Nabízíme několik variant materiálů a typů tisku.

Na tisk reklamních vlajek využíváme několika technologií:

1) Technologie přímého digitálního tisku speciálními barvivy s následnou fixací a praním výrobků. Uvedená technologie zajišťuje cca 85% protisk vlajkoviny. Digitální tisk zajišťuje, stejně jako sítotisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, odolnosti proti UV záření, stálobarevnost (st.5-7 z 8mi st.), a snadnou údržbu. Tiskneme do šíře potisku 300 cm bez ohledu na délku u vlajkovin Easyflag a Windyflag. U Scandiflagu tiskneme do šíře 200 cm a u tkaniny Bicolorflag je rozměr omezen na 200x400 cm.

2) Technologie sítotisku v přímých barvách nebo rastru disperzními barvivy s následným vysokotlakým pařením a praním výrobků. Uvedená technologie v kombinaci s našimi materiály zaručuje u vlajek vždy 100% protisk barev, vysokou stabilitu v povětrnosti, odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. Plnoplošně natiskneme bez nutnosti nastavování sít plochu o rozměru 200x600 cm!

V případě, že si nevíte rady s grafickou přípravou, pošlete nám veškeré podklady, co máte k dispozici a my Vám velmi rádi poradíme.

Podklady pro výrobu reklamních vlajek zašlete:

  • 1) soubory CMYK (foto-obrázky) ve formátech tif, jpg, ai
  • 2) vektorovou grafiku (přímé barvy) ve formátech cdr, ai, eps - přesně určit barvy dle stupnice Pantone (příp. HKS, RAL).

Tiskneme zásadně na kvalitní materiály ze 100% polyesteru. Jedná se o klasický typ materiálu o plošné hmotnosti od 120 gr/m2. Nabídku konkrétních materiálů naleznete níže. Pokud byste měli jiný specifický požadavek, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Nabídka našich kvalitních materiálů:

  • 1) Easyflag - standardní osnovní polyesterová (PES) vlajkovina zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2.
  • 2) Windyflag - speciální osnovní vlajkoviny o hmotnosti 120 g/m2 určené do větrného prostředí. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky.
  • 3) Scandiflag - PES tkanina o hmotnosti 160g/m2 určená do extrémního větrného prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají do skandinávských zemí a tam kde je požadována dlouhodobá odolnost v povětrnosti do obchodních center apod.
  • 4) PES tkanina Bicolor o hmotnosti 270 g/m2 je určena na exteriérové vlajky s oboustranným potiskem. Tkanina je opatřena vnitřní černou tkanou vložkou. Konfekčně se tato tkanina upravuje jako standardní vlajky. Použitím této vlajkoviny se definitivně odstraní nutnost sešívání 2 vlajek k sobě s vnitřním separátorem, které jsou nevzhledné a tvarově problematické vzhledme k třem vrstvám vlajkoviny. Šíře tkaniny Bicolor je 200 cm a tisk se provádí technologií sublimačního potisku.

Firemní vlajky zhotovujeme od 1 kusu. Ovšem cena klesá exponenciálně s množstvím kusů, proto je lepší si vždy nechat nacenit více kusů. Doporučujeme mít k dispozici cca 2 sady vlajek na rok pro všechny případy - krádež vlajky, roztrhání při vichřici, vyblednutí apod. Poté se Vám nemůže stát, že budete bez vlajek, než se vyrobí další! Cena vlajek vyrobených na zakázku závisí na počtu požadovaných kusů, rozměru vlajky a rozměru barev, proto prosím do poptávky vždy tyto informace uvádějte. Doba životnosti vlajek je ovlivněna zejména konkrétním místem vyvěšení a klimatickými podmínkami. Je vždy třeba dbát na to, aby byla umístěna na vhodném stožáru a na nic nenarážela.

Údržba vlajek je možná dle pracích symbolů, které jsou našity na každé vlajce. Trvanlivost vlajek: je velmi důležité, jak jsou vlajky na stožárech upevněny a jaký máte typ stožáru. Například stožár s otočným ramenem je ideální, poté jsou dobré moderní stožáry bez ramen! Ovšem pozor na staré sloupy s nepohyblivými rameny! Prát vlajky je možné na 40 st. v pračce, ale jen s kvalitními pracími prostředky, neobsahující bělidla!

Uchycení na vlajky děláme vždy na přání zákazníka.

Přibližná kalkulace (při odběru 1 ks):

Rozměr Cena bez DPH
100 x 150 cm 1 490 Kč
60 x 90 cm 550 Kč

Pokud budete mít zájem o výrobu většího počtu firemních vlajek, či jiných nestandardních vlajek, zašlete nám prosím informace o požadovaném množství, velikosti a počet barev nutných pro zhotovení Vaší firemní vlajky. Ten stejný den Vám zašleme kalkulaci na všechny 3 materiály viz výše.

Na stránce poradíme najdete jednoduchý formulář pro odeslání Vaší žádosti, nebo nás kontaktujte přímo.

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.