NOVÝ teleskopický vlajkový stožár

Teleskopický mobilní stožár má nastavitelnou výšku od 2 do 6 m a je vhodný na prezentace firem na různých veletrzích, výstavách, automobilových akcích apod. Tento stožár seskládá ze segmentů, které se zasouvají do sebe a proto je jeho instalace otázkou několika málo minut včetně vyvěšení vlajky. Přeprava je také velmi snadná - přepravní délka je do 2 m.

Teleskopické stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek, které jsou velmi odolné a mají 120 cm dlouhé otočné rameno. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení: pan Oldřich Mráz stozary@vlajky.eu

Tyto stožáry jsou vhodné zejména pro zviditelnění a prezentaci firmy, či obchodního jména. Tento stožár můžete umístit kdekoliv, kde se potřebujete prezentova - u výstavního stánku na veletrhu či v sezóně u vaší kamenné pobočky.

PROSPEKT - NOVÝ TELESKOPICKÝ STOŽÁR

Teleskopický stožár - podstavy:

Ke každému stožáru je nutné zakoupit některou z patek/stojanů dle vašeho výběru - více v tomto prospektu

Dopravné stožárů:

Dopravné stožárů provádí firma Top Trans, nikoliv Česká pošta nebo PPL. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru a počtu kusů. V případě odběru většího množství stožárů vám můžeme poskytnout slevu, kontaktujte nás na stozary@vlajky.eu.

DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU (DOPRAVA ZDARMA, SLEVY 5-20 %)!

ObrázekNázevRozměrCena bez DPH
Mobilní teleskopický stožár

Mobilní teleskopický stožár

» popis produktu

200 - 600 cm3 890 Kčks
Stojany k teleskop. stožáru

Stojany k teleskop. stožáru

» popis produktu

Deska + závaží (cca 45 kg)1 090 Kčks
Nájezdový stojan690 Kčks
Křížový stojan1 690 Kčks
Zavrtávací stojan890 Kčks
Transportní taška450 Kčks