Prémiové stožáry vlajek (hliníkové segmentové) se zárukou 10 let!

Prémiové vlajkové stožáry nabízíme v několika provedeních výšek a typů. Stožáry na vlajky jsou vhodné zejména pro zviditelnění a prezentaci firmy, či obchodního jména. Správně umístěný vlajkový stožár zajístí vaší společnosti renomé prosperujícího podniku. Ne nadarmo najdete vlajkový stožár před většinou významných firem, u benzínových pump, prodejců automobilů, výrobních závodů, nebo například u bran státních institucí.

Námi nabízené prémiové vlajkové stožáry jsou zhotoveny z hliníku nejlepší kvality, na tělo stožáru poskytujeme záruku 10 let. V ceně stožáru je vše, co je k jeho provozu potřeba, tedy všechny komponenty pro vyvěšení vlajky a patky k zabetonování. Níže na stránce naleznete prospekt na stožáry vlajek, kde naleznete veškeré informace o stožárech.

DODÁNÍ STOŽÁRŮ UMÍME ZAJISTIT UŽ DO TÝDNE.

Výhody oproti standardním hliníkovým stožárům:

Prémiové stožáry mají silnější šíři stěn, a tak jsou stožáry ještě více stabilnější ve větru, to doplňuje i větší průměr segmentů. Základní náhradní díly jsou kompatibilní i se standardní řadou stožárů.

Ceny v prospektu a níže jsou uvedeny při odběru menšího množství stožárů. Pro přesnou kalkulaci a větší odběr neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení: pan Oldřich Mráz na email: stozary@vlajky24.cz nebo na telefon +420 731 811 811

Úprava stožárů:

Stožáry můžeme dodat i jiných výškách od země - například 6,5m. Stožáry PREMIUM dodáváme za příplatek také v barvách RAL 7016 (antracitová šedá), RAL 9005 (černá) a RAL 9010 (bílá).

Dopravné stožárů:

Dopravu stožárů provádí kurýrní firma TopTrans, popřípadě zajišťujeme individuální dopravu. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru, počtu kusů a doručovací adresy. Bližší informace naleznete v prospektu níže. Cena a kvalita našich stožárů nemá v Evropě konkurenci, vyzkoušejte si nás.

UPOZORNĚNÍ:

Námi nabízené hliníkové vlajkové stožáry jsou vyrobeny v EU z kvalitních rour od výrobce s více jak 20 letou praxí a desetitisíci spokojených klientů.

V případě montáže patky ke stožáru svépomocí instruktážní video montáže
pevné patky najdete zde a sklopné patky zde.

PROSPEKT - HLINÍKOVÉ SEGMENTOVÉ VLAJKOVÉ STOŽÁRY PREMIUM

ObrázekNázevRozměrCena bez DPH
Hliníkový vlajkový stožár Banner

BANNER PREMIUM

Premiový vlajkový stožár hliníkový segmentový s integrovaným otočným ramenem - vlajka je navlečena na integrovaném rameni s otočnou hlavicí. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Při výměně vlajky je nutné sklopit celý stožár. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, otočnou hlavici s ramenem, plastový vrchlík, Poe úchyty, závaží, SKLOPNOU PATKU.

6 m11 000 Kčks
7 m11 500 Kčks
8 m13 000 Kčks
9 m13 900 Kčks
10 m17 900 Kčks
12 m + sklopná patka19 500 Kčks
Hliníkový vlajkový stožár Klasik

KLASIK PREMIUM

Stožár vlajek hliníkový segmentový s vnějším vedením lanka - nejjednodušší a nejlevnější provedení stožáru vlajek. Vlajka je upevněna na vnějším provazovém vedení. Provazové vedení je upevněno na vnějším držáku. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, plastovou hlavici, provazové vedení, pevnou patku. U 12 m verze je v ceně patka sklopná, kvůli stabilitě a možnosti vyvěšovat vlajky velkých velikostí.

6 m8 900 Kčks
7 m9 900 Kčks
8 m11 500 Kčks
9 m12 500 Kčks
10 m16 000 Kčks
12 m + sklopná patka19 000 Kčks
Hliníkový vlajkový stožár Super Plus

SUPER PLUS PREMIUM

Prémiový stožár vlajek hliníkový segmentový s vnitřním vedením lanka, kde vlajkové vedení je umístěno uvnitř stožáru a zachyceno v navíjecím mechanismu. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, otočnou hlavici, plastový vrchlík, provazové vnitřní vedení, Poe úchyty, závaží, pevnou patku. U 12 m verze je v ceně patka sklopná, kvůli stabilitě a možnosti vyvěšovat vlajky velkých velikostí.

6 m10 000 Kčks
7 m10 900 Kčks
8 m12 500 Kčks
9 m13 500 Kčks
10 m16 500 Kčks
12 m + sklopná patka19 500 Kčks
Prémiový hliníkový stožár Super Windy

SUPER WINDY PREMIUM

Prémiový vlajkový hliníkový segmentový stožár s vnitřním vedením lanka, zámkem na imbus a otočným spouštěcím a vytahovacím ramenem - vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu - chráněno proti krádeži. Stožár je opatřen otočným ramenem, které je jednoduše pomocí lana ovladatelné. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Dodávka obsahuje: hliníkové eloxované roury, otočnou hlavici, plastový vrchlík, provazové vnitřní vedení, otočné rameno, Poe úchyty, závaží, pevnou patku. U 12 m verze je v ceně patka sklopná, kvůli stabilitě a možnosti vyvěšovat vlajky velkých velikostí. Ke stožáru je možný zajistit klikový mechanismus.

6 m10 500 Kčks
7 m12 500 Kčks
8 m13 500 Kčks
9 m14 500 Kčks
10 m17 500 Kčks
12 m + sklopná patka20 500 Kčks