Vlajkové stožáry >

Osvětlení stožárů

LED osvětlení vlajkových stožárů

Ke všem prodávaným pevným hliníkovým a sklolaminátovým stožárům Vám jako NOVINKU můžeme nabídnout LED hlavici, která bude osvětlovat Vaše vlajky po setmění. Je to další možnost jak zviditelnit Vaše reklamní vlajky.

Solární hlavice nevyžadují kabelové připojení, protože jsou nabíjené solárními bateriemi, které využívají sluneční energie. LED hlavice bude od setmění osvětlovat Vaše vlajky i tam, kde není veřejné osvětlení. Není potřeba ani žádná odborná montáž, hlavice se jednoduše nasadí na vrchol stožáru místo ozdobné nebo klasické plastové hlavice.

LED hlavice jsou vyrobeny z plastů: ABS + PC, zajišťujících dlouhou životnost, ochranu proti stárnutí, žloutnutí a korozi. Je osazena 26 led diodami. Doba nabíjení na přímém slunci je 3-4 hodiny a doba osvětlení je až 8 hodin v závislosti na slunečním záření daný den.

Pro detailní informace se můžete obrátit na naše specialisty: pan Ondřej Feduň na email: stozary@vlajky.eu nebo na telefon +420 731 811 811

PROSPEKT - LED OSVĚTLENÍ STOŽÁRŮ

Bílé
1 990 Kč
KONTAKTY
E-shop, Expedice
Šárka Horňáková
Beach vlajky, Stožáry na vlajky
Ondřej Feduň
Výroba vlajek
Diana Petuchov Vavřinová
Výroba vlajek
Olena Iurchenko
Výroba vlajek
Barbora Smutná
PROVOZOVNA - PRAHA 6
Otevírací doba
PO-ČT:08:00 - 17:00
PÁ:08:00 - 16:00
Mapa - Prodejna Praha 6

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.