Držáky bannerů na sloupy

Držáky na sloupy - výborná reklama!

Systém držáků nabízíme v několika verzích - jeden systém, mnoho možností.

Poradenství ohledně street bannerů: Ondřej Feduň +420 731 811 811 nebo emailem: stozary@vlajky.eu

1. Street bannery s jedním horním nebo dvěma (horní a dolní) rameny: Jedná se o velmi kvalitní hliníkové držáky na sloupy, kde dodávka obsahuje buď 1 nebo 2 hliníková ramena a univerzální držák na sloup, který pasuje na jakýkoliv sloup. Na tyto držáky je možné umístit až 4 m vlajky při šíři 100 cm či 4,5 m při šíři 75 cm! Tento systém je možné namontovat i přímo na stěnu.

2. Street bannery včetně držáku s vlajkou: Jedná se o stejný systém jako v případě první možnosti (na výběr opět se dvěma rameny nebo jen horním ramenem), ale dodávka obsahuje speciální držák na sloupy se dvěma otvory - jeden na horní rameno a druhý na tyč s vlajkou - není třeba více modulů! Sklon držáku na vlajku je 45 stupňů. Bannery mohou být stejných velikostí jako v případě první možnosti a vlajku doporučujeme do velikosti 70x110 cm.

3. Držák na vlajku na sloupy: Jedná se o speciální držák na sloupy pro umístění jedné nebo více vlajek kolem dokola. Velikost vlajek vhodná na ty toto sloupové držáky je 125x200 cm!

Náhradní díly: Všechny součásti je možné také zakoupit samostatně či postupně dokupovat.

Dopravné držáků na sloupy:

  • Dopravné je 290 Kč bez DPH.
  • Množstevní slevy na vyžádání (stozary@vlajky.eu)
  • DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU.
1 rameno
3 450 Kč
2 ramena
4 190 Kč
Flag
2 160 Kč
1 rameno
1 210 Kč
2 ramena
2 080 Kč

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.