Beach vlajky/Reklamní vlajky:

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožáry na BEACH VLAJKY jsou vyrobeny z ohebných karbonových vláken, což zaručuje vysokou odolnost v povětrnostních podmínkách, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce , která je opatřena kapsami na vlajky a patky. Stožáry nabízíme ve 3 velikostech - MINI, MIDI a MAXI a ve dvou verzích - první pro beach vlajky KAPKA a VLAJÍCÍ KŘÍDLO, druhý typ pro beach vlajky ROVNÉ S RAMENEM.

Ke stožárům je pak možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše výrobní oddělení. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem. Na přání můžeme dodat podstavy bez rotátorů.

Reklamní (firemní) beach vlajkyna uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 - Easyflag. Vlajky určené do větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pleteninu o hmotnosti 120g/m2 - Windyflag. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky. Nově vyrábíme beach vlajky také z tkaniny o hmotnosti 160 g/m2 - ze Scandiflagu. Tyto vlajky mají až dvakrát delší životnost, právě díky unikátní pevnosti materiálu. Tisk provádíme technologií sítotisku nebo u digitálního potisku s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedené technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění grafiky, počtu kusů a typu beach vlajky.

Oboustranné beach vlajky vyrábíme z materiálu Bicolor, což je speciální PES tkanina o hmotnosti 270 g/m2 s vnitřní neprůsvitnou tkanou vložkou - žádné nevzhledné sešívání, ale opravdu oboustranný potisk.

Grafické podklady pro výrobu je potřeba zaslat v našich šablonách. Po schválení cenové nabídky vám výrobní oddělení zašle šablony pro vámi vybraný typ a velikost beach vlajky. Do šablony je nutné vložit grafiku ve vektorech. V případě zájmu o grafické služby, jsme schopni za poplatek zpracovat grafické podklady a vytvořit návrhy dle vašich požadavků. Ceny za grafické zpracování jsou již od 200 Kč. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše výrobní oddělení.

Novinka:

Zařadili jsme do prodeje nové podstavy pro beach vlajky, které pro vás nyní vyrábíme za ještě levnější ceny!


Bližší informace, ceníky patek a stožárů

Beach vlajkyCeník stožárů a a patek naleznete také zde CENÍK. Cenu za vlajku Vám sdělíme na požádání.Beach vlajky - Muší křídla ECONOMY

Beach vlajkyNabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných sklolaminátových dílů - ty jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce, která je opatřena kapsami na vlajky a patky.

Beach vlajky ECONOMY jsou skvělou reklamou pro vaši společnost ať již na veletrzích či před obchod či na jiných sportovních a jiných událostech. Termíny dodání jsou do týdne od dodání a odsouhlasení grafických návrhů. Výhodou beach vlajek economy je rychlé dodání a to již do 3 dnů do týdne od objednání.  Nevýhodou oproti beach vlajkám PREMIUM je cca 90% protisk na druhou stranu vlajkoviny.

Ke stožárům je možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení.


Reklamní (firemní) vlajkyna uvedené stožáry zhotovujeme na polyester (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 115 g/m2. Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Beach vlajky ECONOMY mají na rozdíl od Beach vlajek PREMIUM 90 % protisk na druhou stranu vlajkoviny. Výhodou je možnost rychlé výroby a to již od 3 dnů!


Ke stažení: PDF prospekt