Info novinky: Nově otevřená kamenná prodejna na Praze 6, kde si po telefonické dohodě a předchozím objednání můžete vlajky vyzvednout.

Beach vlajky/Reklamní vlajky:

Nabízíme Vám moderní a komfortní reklamní nosič, který se hodí nejen do exteriéru, ale i do interiéru. je vhodný všude tam, kde chcete upoutat pozornost na Vaši firmu - veletrhy, před kamenné prodejny, na různé reklamní akce...Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár na beach vlajky je vyroben z ohebných sklolaminátových dílů - ty jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena vysoká odolnost v povětrnostních podmínkách, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Stožár dodáváme v přenosné tašce , která je opatřena kapsami na vlajky a patky. Stožáry nabízíme ve 3 velikostech - 2.9 m, 4.3 m a 5.9 m.

Ke stožárům je pak možné zakoupit různé typy podstav - výběr závisí na použití beach vlajek - pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem. NOVINKA: Fasádní držák na beach vlajky - kontaktujte naše obchodní oddělení!

Reklamní (firemní) vlajkyna uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 – obchodní název Easyflag. Vlajky určené do extrémně větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pleteninu o hmotnosti 120g/m2 – obchodní název Windyflag. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky. Tisk se provádí technologií sítotisku nebo u malých množství digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny. Ceny reklamních vlajek zašleme e-mailem na vyžádání po upřesnění grafiky, počtu kusů a typu beach vlajky.

Upozornění:

Upozorňujeme, že tyto celolaminátové stožáry jako jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost a nemají s konkurenčními produkty zhotovenými z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů nic společného!

Bližší informace, ceníky patek a stožárů

Beach vlajky


Ceník stožárů a a patek naleznete také zde CENÍK. Cenu za vlajku Vám sdělíme na požádání. Samostatné stožáry a patky neprodáváme - pouze v kompletu s vlajkou s potiskem! Vyjímečně lze malé množství kusů prodat s příplatky 20 % na uvedené ceny.