Stolní vlaječky a stojánky

Stolní vlaječky a stojánky
Stolní vlaječky a stojánky
Mávací vlaječka

V této kategorii naleznete následující produkty:

Stolní vlaječky - více v kategorii státní stolní vlaječky. Zde naleznete státní vlaječky na stůl, vlaječky mezinárodních organizací, ale také vlaječky krajské.

Stojánky na vlaječky naleznete zde:stojánky pro vlaječky. Stojánky na vlaječky nabízíme v mnoha provedeních - chromované, bílé, černé, dřevěné a další.

Reklamní vlaječky naleznete zde: firemní stolní vlaječky. Na zakázku Vám vyrobíme stolní vlaječky dle Vašeho grafického návrhu až do rozměru 30x45 cm z kvalitního materiálu.

Mávací vlaječky naleznete zde: mávací vlaječky ČR.

Stolní vlaječky nabízíme z PES saténového hedvábí Satinette o hmotnosti 220g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií oboustranného sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku.

Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí, vlní, obšití cestuje z jedné strany na druhou a vlaječky působí handrovitým dojmem.

Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.