Roušky s motivy českého státu

Ve snaze o podporu české ekonomiky se naše společnost v kooperaci s lokálními výrobci rozhodla vyrábět roušky nejen s národními motivy.

Nabízíme více variant nejen předvyrobených, ale i s možností potisku dle vlastního přání. Materiály jsou buď 100% bavlna či 100% PES, na který je možný celopotisk.Černé bavlněné dvouvrstvé roušky jsou vyráběny z bavlny o hmotnosti 150 g/m2 s kapsou na filtr a gumičkami. Tisk je prováděn termotransferem. Roušky je možné vyvářet a opakovaně používat. Možná výroba od 1 kusu.

Momentálně jsou obecně nedostupné filtry z nanovlákna, nicméně jakmile budou do distribuce lékaren uvolněny, rouška je na jejich vložení připravena. Obsahem balení je provizorní filtr, i bez něj je však filtrační efektivita této roušky až 74,6%.

Bílé bavlněné roušky mají mezivstvu na vložení filtru, jsou dvouvrstvé a mohou bít čistě bílé nebo je na ně možné vytvořit jakýkoliv štítek s logem. Možná výroba od 1 kusu.

PES roušky jsou dvouvrstvé s možností celopotisku. Jsou příjemné na nošení a velmi dobře sedí.

Na zakázku zhotovíme i roušky dle Vašeho grafického návrhu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Balení 50 kusů
300 Kč
Balení 100 kusů
500 Kč
1 kus
20 Kč
Balení 50 kusů
850 Kč
UNI - 1 ks
390 Kč
UNI - 3 ks
1 050 Kč
UNI - 5 ks
1 500 Kč

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.